16:00 - 22:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Slavnostní ukončení Novojičínského léta

Slavnostní ukončení Novojičínského léta

Kulturní akce nabídne v Novém Jičíně bohatý zábavný program pro rodiny s dětmi. Vše startuje už v pátek 3.září a potrvá do soboty čtvrtého. Těšit se můžeme na hudbu, divadlo i na zvířátka. Slavnost hostí Amfiteátr Skalky.

  

V pátek 3.září nás čeká od 19:00 Light & Love Duo muzikantů a producentů. Jedna česká hudební televize je zařadila mezi největší objevy roku 2015 a jejich píseň Blueberry sky se vyšplhala mezi trojici nejhranějších písní v českém éteru.  V rádiích bodovali s tanečně laděnou písní Calling. Dalším interpretem, který vystoupí v pátek je Jiří Korn, a to ve 20:30.

  

V sobotu 4.září se máme opravdu na co těšit. Program bude nabitý a plný zajímavostí. Rodiny s dětmi čekají workshopy, jízda na ponících, malování na tělo, nebo třeba výklad karet. To vše od 13:00 do 18:00. Součástí zábavného odpoledne bude i divadelní představení divadla Emillion, nebo také populární dívčí hudební skupina v barevných parukách. Říkají si Lollypopz a mají více než 150 mil. shlédnutí na YouTube. Vstup je zdarma!

 

Večerní program už je placený. Čekají na nás legendární písničky slovenského interpreta. Vašo Patejdl & band v pořadu “Hity od elánu po fontánu” vystoupí od 19:30.

  

Třešničkou na dortu bude koncert top kapely současné české scény. Mirai začne hrát ve 21:15!

  

Akce nabízí i možnost bezplatného testování na Covid-19 antigenními testy přímo na místě. V pátek 3.9. od 17:30 do 21:00. V sobotu 4.9. od 17:00 do 21:30.

  

Veškeré potřebné informace i možnost zakoupení lístků: www.njleto.cz