Rádio Blaník
Rádio Blaník
22:00 - 05:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

DOBRÉ RÁNO RÁDIA BLANÍK!

Jaké bude počasí? Co si vzít na sebe na cestu do práce nebo s dětmi do školy?

Kde si dát pozor na silnicích a dálnicích?

A co se u nás v našem kraji povedlo hezkého? 

O tom všem se dozvíte jako první, když si naladíte

 

Dobré ráno Rádia BLANÍK! 

Těšíme se na vás každý všední den vždy od 5 do 9 hodin… 

Petrem Brožíkem!

 

 

Pokaždé se můžete těšit na aktuální zprávy, předpověď počasí, dopravní servis i zajímavé tipy a dobré nápady. 

K tomu pro vás máme vždy i nejvíc českých písniček, které vás dobře naladí do nového dne! Karel Gott, Kryštof, Hana Zagorová, Tomáš Klus, Lucie Bílá, Mirai, Lucie, Waldemar Matuška, Helena Vondráčková, Chinaski, Václav Neckář… Zpívejte si s námi i jejich písničky.

 

A navíc pro vás vždy chystáme i zajímavé speciální pořady, které vám určitě také udělají radost.

  • Každé všední ráno si po 6. a po 7. hodině povídáme s meteorology z ČHMU – jak bude, co na sebe a kdy si vyrazit na výlet? To vše vám poradíme!

  

  • Aktuální dění doma i ve světě, ale také významná výročí – to vše řešíme v pořadu Svět podle Samiry. Pusťte si to každé všední ráno v 7:30.

  

  • Každé úterý a každý čtvrtek v 8:30 má v našem vysílání prostor dopravní expert Rádia BLANÍK Honza Rýdl, tiskový mluvčí ŘSD. Nikdo toho neví tolik o tom, co je nového na českých a moravských silnicích a dálnicích, jako on. A vy sami mu můžete posílat své dotazy. K dispozici je vám ale samozřejmě také naše dopravní linka řidičů. Pokud budete u něčeho, co by měli vědět i ostatní řidiči, zavolejte nám to na číslo 603 11 71 71.

  

A navíc pro vás máme pravidelně i řadu překvapení a mnohdy i hezkých dárků. Někdy vás potěšíme dálničními známkami na celý rok, jindy CD s českými písničkami, no a někdy může být ve hře i něco ještě většího… Tak buďte ve střehu, ať to nepropásnete!